Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Правомерность применения позиции альтернативного подхода признания дохода при признании актива

25.03.2021 19 0 0

По операциям плательщика налога на прибыль предприятий по признанию дохода при признании актива в случае безвозмездного получения основных средств, положениями НКУ не предусмотрено разниц для корректировки финансового результата до налогообложения. Такие операции отражаются при определении финансового результата до налогообложения налогом на прибыль предприятий согласно правилам бухгалтерского учета

ГУ ДПС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 15.03.2021 р. № 944/ІПК/06-30-18-04-20

Головне управління ДПС у Житомирській області розглянуло звернення щодо правомірності застосування альтернативного підходу визнання доходу під час визнання активу при безоплатному отриманні активів при застосуванні Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (далі – МСБО), висвітленого у роз’ясненні «Щодо обліку активів, отриманих безоплатно» № 5 від 16.08.2019р., розробленого Комітетом Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, та, керуючись статтею 52 розділу ІІ Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.

Як зазначено у зверненні, на території підприємства, під час інвентаризації виявлено обладнання, що не обліковується на балансі підприємства. Припущено, що обладнання отримано в складі майнового комплексу, що був придбаний раніше, але яке документально не відображено, оскільки у контрагента що передав майно, таке обладнання також не обліковувалось. Обладнання планують ввести в експлуатацію в якості основних засобів, підприємство веде облік згідно з МСБО та звітується за міжнародними стандартами фінансової звітності (далі – МСФЗ).

Полная версия доступна только подписчикам

Лучшие материалы