Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Порядок відкриття електронного рахунку платнику акцизного податку з реалізації пального

26.06.2019 205 0 0

Електронний рахунок відкривається платнику акцизного податку  Державною казначейською службою України (далі - Казначейство) автоматично без укладення договору та на безоплатній основі. На електронний рахунок платник податку зараховує необхідну суму коштів виключно з власного поточного рахунка.

Електронні рахунки відкриваються виключно на підставі реєстрів для Казначейства, які ДФС після внесення осіб до реєстру платників протягом одного робочого дня надсилає Казначейству.

У реєстрі для Казначейства зазначаються найменування або ПІБ платника податку, податковий номер або номер та серія паспорта, номер бюджетного рахунку, код згідно з ЄДРПОУ та МФО органу Казначейства, до якого здійснюється перерахування податку до державного бюджету.

Датою початку здійснення платником податку операцій з використанням електронного рахунку є дата відкриття такого рахунку.

Казначейство відповідно до вимог ст. 69 ПКУ надсилає ДФС повідомлення про відкриття електронного рахунку платника податку не пізніше операційного дня, що настає за днем його відкриття. Після надходження такого повідомлення ДФС інформує платника податку про реквізити його електронного рахунку.

http://dp.sfs.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали