Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Отримання коштів цільового призначення: чи є об’єкт оподаткування ПДВ?

11.03.2021 30 0 0

Кошти, які перераховано попереднім управителем на окремий банківський рахунок нового управителя, є власністю співвласників будинку, а управителю доручено лише перераховувати ці кошти підрядникам за виконані ними роботи з реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна будинку.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 27.01.2021 р. № 309/ІПК/99-00-21-03-02-06

Державна податкова служба України розглянула звернення щодо включення до бази оподаткування ПДВ коштів, отриманих на окремий банківський рахунок у вигляді цільових надходжень на виконання робіт з реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна будинку, та, керуючись статтею 52 розділу II Податкового кодексу України (далі – ПКУ), повідомляє.

Як зазначено у зверненні, платник ПДВ з 01.10.2020 надає співвласникам багатоквартирного будинку послугу з управління будинком. До вказаної дати будинок був в управлінні іншого управителя, яким на окремий банківський рахунок нового управителя було перераховано залишок невикористаних на управління будинком коштів. Зазначені кошти передбачається спрямувати на здійснення реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна будинку.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали