Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Получение средств целевого назначения: есть ли объект обложения НДС?

11.03.2021 30 0 0

Средства, перечисленные предыдущим управляющим на отдельный банковский счет нового управляющего, является собственностью совладельцев дома, а управляющему поручено только перечислять эти средства подрядчикам за выполненные ими работы по реконструкции, реставрации, капитального ремонта, технического перевооружения общего имущества дома.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 27.01.2021 р. № 309/ІПК/99-00-21-03-02-06

Державна податкова служба України розглянула звернення щодо включення до бази оподаткування ПДВ коштів, отриманих на окремий банківський рахунок у вигляді цільових надходжень на виконання робіт з реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна будинку, та, керуючись статтею 52 розділу II Податкового кодексу України (далі – ПКУ), повідомляє.

Як зазначено у зверненні, платник ПДВ з 01.10.2020 надає співвласникам багатоквартирного будинку послугу з управління будинком. До вказаної дати будинок був в управлінні іншого управителя, яким на окремий банківський рахунок нового управителя було перераховано залишок невикористаних на управління будинком коштів. Зазначені кошти передбачається спрямувати на здійснення реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна будинку.

Полная версия доступна только подписчикам

Лучшие материалы