Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Отримання інформації щодо залишків у СЕАРП та СЕ

29.11.2019 187 0 0


Для отримання інформації щодо залишків у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі - СЕАРП та СЕ) платник акцизного податку має право скористатись одним із зручних для нього способів, зокрема:

  • переглянути інформацію в режимі «СЕА РПСЕ» приватної частини Електронного кабінету;
  • шляхом надсилання відповідного запиту до ДПС.

Так, у режимі «СЕА РПСЕ» приватної частини Електронного кабінету платник має доступ до Реєстру операцій по обсягам реалізації пального та/або спирту етилового СЕАРП та СЕ.

В цьому режимі платнику надано можливість здійснювати пошук інформації в розрізі складів, типів операцій за кожним кодом товарної підгатегорії згідно з УКТ ЗЕД та умов оподаткування за допомогою відповідних фільтрів.

Також платник акцизного податку має право надіслати запит для отримання інформації щодо обсягів залишків пального та/або спирту етилового в СЕАРП та СЕ, скориставшись програмним забезпеченням, яке він обирає на власний розсуд.

Перелік сервісних запитів із зазначеними ідентифікаторами форм документів розміщений на вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність> Платникам податків про електронну звітність>Інформаційно-аналітичне забезпечення>Реєстр форм електронних документів>Реєстр форм електронних документів (перелік сервісних запитів).

ЗІР 116.13.03

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали