• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Нюанси застосування спецрежиму оподаткування діяльності у сфері сільського господарства

ред. Uteka.ua

25.10.2016 55 0 0

ДФС розглянула лист від 03.10.2016 №3037/10/14-29-12-01-10 щодо порядку застосування спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства.

На операції з реалізації великої рогатої худоби живою вагою або у вигляді продуктів переробки, отриманих у результаті забою худоби, розповсюджується дія статті 209 ПКУ за умови підтвердження, що молодняк, придбаний у інших суб’єктів господарювання, вирощувався та відгодовувався безпосередньо платником податку відповідно до технічних умов.

Сума доходу сільськогосподарського товаровиробника, отриманого від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва, продуктів її переробки та від надання супутніх послуг, включає, зокрема, доходи, отримані від реалізації продукції тваринництва та птахівництва.

Дохід сільськогосподарського товаровиробника, отриманий від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки включає, зокрема, доходи, отримані від реалізації продукції тваринництва і птахівництва та продуктів її переробки на власних підприємствах або орендованих виробничих потужностях.

Виходячи з наведеного, доходи, отримані від реалізації продукції тваринництва, які відповідають вимогам підпункту  14.1.234 ПКУ, включаються до суми доходу сільськогосподарського товаровиробника, отриманого від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали