• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Оподаткування компенсації за використання авто

16.02.2021 52 0 0

Дохід, отриманий платником податку – фізичною особою у вигляді суми грошового відшкодування витрат такого платника (вартості палива, та амортизаційні витрати за використання власногоавтомобіляпід час виконання трудових обов’язків)включається податковим агентом до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку як додаткове благо та оподатковується податком на доходи фізичних осіб і військовим збором на загальних підставах.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 12.01.2021 р. № 128/ІПК/99-00-04-03-03-06

Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) розглянула звернення щодо оподаткування сум компенсацій, які виплачуються товариством на користь працівника, за використання власного автомобіля під час виконання трудової функції і в межах компетенції повідомляє.

Платник податків у зверненні повідомив, що здійснює діяльність із виробництва та торгівлі кондитерськими виробами. В ході діяльності виникає потреба в перевезенні працівників на значні відстані між об’єктами товариства.Товариство не має на балансі власних чи орендованих транспортних засобів, які б давали можливість забезпечити таке перевезення. При цьому працівники виявляють ініціативу використовувати для таких цілей власний транспорт. Транспортні засоби працівників товариства будуть використовуватися для виконання дорученої роботи не на умовах оренди. У зв’язку із таким використанням працівники нестимуть витрати на пальне та амортизаційні витрати, відшкодування таких витрат буде здійснювати товариство.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали