• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Налогообложение компенсации за использование авто

16.02.2021 52 0 0

Доход, полученный плательщиком налога - физическим лицом в виде суммы денежного возмещения расходов такого плательщика (стоимость топлива, и амортизационные расходы за использование собственного автомобиля при выполнении трудовых обязанностей) включается налоговым агентом в общий месячный (годовой) налогооблагаемый доход плательщика налога как дополнительное благо и облагается налогом на доходы физических лиц и военным сбором на общих основаниях.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 12.01.2021 р. № 128/ІПК/99-00-04-03-03-06

Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) розглянула звернення щодо оподаткування сум компенсацій, які виплачуються товариством на користь працівника, за використання власного автомобіля під час виконання трудової функції і в межах компетенції повідомляє.

Платник податків у зверненні повідомив, що здійснює діяльність із виробництва та торгівлі кондитерськими виробами. В ході діяльності виникає потреба в перевезенні працівників на значні відстані між об’єктами товариства.Товариство не має на балансі власних чи орендованих транспортних засобів, які б давали можливість забезпечити таке перевезення. При цьому працівники виявляють ініціативу використовувати для таких цілей власний транспорт. Транспортні засоби працівників товариства будуть використовуватися для виконання дорученої роботи не на умовах оренди. У зв’язку із таким використанням працівники нестимуть витрати на пальне та амортизаційні витрати, відшкодування таких витрат буде здійснювати товариство.

Полная версия доступна только подписчикам

Лучшие материалы