Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна провести скорочення працівників, з якими відсутній зв'язок, під час дії воєнного стану?

01.07.2022 370 0 0

Під час дії воєнного стану особливості трудових відносин працівників усіх підприємств, установ, організацій в Україні визначає Закон України від 15.03.2022 № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» .

Для вирішення питань, які не врегульовані Законом № 2136-IX, роботодавці зобов’язанні застосовувати норми Кодексу законодавства про працю України.

Закон № 2136-ІX не скасовує та не змінює норми статті 492 Кодексу законів про працю України, де зазначено що про наступне вивільнення працівників персонально попереджають не пізніше ніж за два місяці.

Отже, роботодавець не може звільнити працівника за скороченням, якщо з цим працівником відсутній зв’язок, і немає можливості повідомити його про скорочення.

https://t.me

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали