• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи мають право контролери вимагати стягнення штрафів, пені за заборгованість, яка виникла до моменту санації?

ред. Uteka.ua

12.09.2017 204 0 0

Чи мають право контролюючі органи вимагати стягнення штрафних санкцій, пені за заборгованість, яка виникла до моменту санації, і поточної заборгованості, враховуючи п. 37 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України та відповідно до ст. 6 Закону N 2343 з урахуванням особливостей, встановлених Законом N 1414 у разі визнання їх залученими кредиторами і включення в графік задоволення вимог кредиторів?

ДФС в листі від 05.09.2017 р N 1811/6/99-99-15-03-02-15/ІПК відповідає: абзацом 1 пункту 37 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Кодексу передбачено, що виконання контролюючими органами плану реструктуризації, узгодженого відповідно до закону щодо фінансової реструктуризації, або планом санації, затвердженим відповідно до статті 6 Закону "Про відновлення платоспроможності" з урахуванням особливостей, встановлених законом, щодо фінансової реструктуризації, в разі визнання їх залученими кредиторами в соответств ії з Законом України "Про фінансову реструктуризацію" здійснюється з урахуванням особливостей, встановлених цим пунктом.

Оскільки до звернення не докладено жодних документів, які б підтверджували що ситуація, яка склалася в процедурі досудової санації платника, підпадає під дію Закону "Про фінансову реструктуризацію", то надати індивідуальну податкову консультацію з цього питання не представляється можливим.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали