• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

ФОП-загальносистемник оплатив бухгалтерські послуги: чи будуть податкові витрати

18.09.2019 124 1 0

Чи можна віднести до витрат підприємця, що перебуває на загальній системі оподаткування, вартість понесених бухгалтерських послуг?

Так, перелік витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів ФОП-загальносистемником, встановлено п. 177.4 ПКУ.

До зазначених витрат, зокрема, належать інші витрати, до складу яких включаються витрати, що пов'язані з веденням господарської діяльності, які не зазначені в пп. 177.4.1 - 177.4.3 ПКУ. До них належать витрати:

  • на відрядження найманих працівників,
  • на послуги зв'язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування,
  • на оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності,
  • на транспортування готової продукції (товарів), транспортно-експедиційні та інші послуги, пов'язані з транспортуванням продукції (товарів), вартість придбаних послуг, прямо пов'язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг (пп. 177.4.4 ПКУ).

Таким чином, фіскали зробили висновок: ФОП на загальній системі оподаткування не має права віднести до складу витрат бухгалтерські послуги, надані на його користь іншим суб'єктом господарювання.

rv.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Відсортовано: по часу за популярністю

Всього коментарів 1

Кращі матеріали