• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Алгоритм заповнення таблиці 2 додатку 3 до декларації з ПДВ

ред. Uteka.ua

20.01.2017 1050 0 0

При заповненні рядка 20.2 декларації з ПДВ обов’язковим є подання додатку 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування» (Д3) до декларації.

При цьому в таблиці 2 додатка 3 здійснюється розшифровка сум податку, фактично сплачених у попередніх та звітному (податкових) періодах постачальникам товарів/послуг або до Державного бюджету України.

У графі 2 зазначається індивідуальний податковий номер (далі – ІПН) платника податку – постачальника (без його назви).

При формуванні від’ємного значення за рахунок:

- ввезення товарів на митну територію України в зазначеній графі зазначається власний ІПН;

- отримання від нерезидента послуг, місце постачання яких визначено на митній території України – умовний ІПН «500000000000».

Показники від’ємного значення (графи 3-6) заповнюються в хронологічному порядку їх виникнення, починаючи зі звітного періоду, який є найближчим до дати подання декларації (найновіший звітний період) та закінчуючи найбільш давнім звітним періодом.

В графах 3-4 вказується звітний (податковий період) у якому виникло від’ємне значення у форматі: дві цифри місяця (графа 3) та чотири цифри року (графа 4).

В графі 5 зазначається вся сума від’ємного значення ПДВ, сформована від постачальника, зазначеного у графі 2 у звітному періоді, зазначеному в графах 3-4.

В графі 6 відображається сума із графи 5, яка фактично сплачена у попередніх та звітному (податкових) періодах постачальнику товарів/послуг або до Державного бюджету України.

Значення рядка «Усього» графи 6 таблиці 2 додатку 3 до декларації з ПДВ дорівнює значенню рядка 2 графи 3 таблиці 1 додатку 3 до декларації з ПДВ.

(підкатегорії 101.20 "ЗІР").

Джерело: http://zir.sfs.gov.ua/

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали