• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

В Україні можуть заборонити покупки в групах

ред. Uteka.ua

31.05.2016 242 0 0

В Україні змінять правила для покупок в групах. Їх для фінансових компаній-адміністраторів підготувала Національна комісія регулювання фінансових ринків, і вже подала на узгодження в уряд проект постанови Кабміну "Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінпослуг".

Нормативний акт передбачає перелік документів, необхідний компаніям для надання 10-ти видів фінпослуг, за якими раніше регулювання здійснювалося згідно з окремими ліцензіями за кожним видом діяльності. Зокрема, за "покупкам в групах" передбачені зміни щодо терміну повернення коштів вкладників, повноті їх інформування компаніями і нові вимоги фінансової стабільності фінустанов.

Після прийняття постанови Кабміну, нові вимоги набудуть чинності, а ліцензійні умови № 1676 будуть скасовані. Згодом не виключається взагалі введення в Україні заборони такої послуги як покупки в групах. У Нацфінпослуг вже аналізують таке рішення, і людям варто готується до такої заборони. Українцям можуть запропонувати замінити покупки в групах іншими послугами - наприклад, кредитами або фінансовим лізингом.

Джерело: http://ubr.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали