Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

«ПриватБанк» знижує ставки за кредитами бізнесу

Редакція

05.05.2017 145 0 0

Найбільший український банк оголосив про зниження ставок за кредитами для підприємців в середньому на 1%.

З 4 травня 2017 року «Приватбанк» знизив кредитні ставки для бізнесу в середньому на 1%. Про це сьогодні повідомила прес-служба компанії.

Для позичальників вартість залучених в Приватбанку ресурсів кредитних ліній, кредитної лінії Агросезон, а також програм лізингу сільгосптехніки, обладнання, комерційного транспорту та спецтехніки складе 21% річних.

З сьогоднішнього дня «Приватбанк» також знизив ставки за терміновими і поточними депозитами юридичних осіб та підприємців в середньому на 0,5% річних. Максимальна ставка за гривневими депозитами юросіб обмежиться 15,5% річних. Прибутковість поточного депозиту у разі розміщення на 15 днів складе 11% річних, а базова ставка розміщення коштів за програмою Тижневий плюс – 7% річних.

Зниження ставки рефінансування Нацбанку і тенденції здешевлення ресурсів на ринку дозволяють нам зробити програми кредитування для клієнтів більш доступними.

До кінця 2017 року банк планує направити на підтримку бізнесу більше 10 млрд грн. За даними прес-служби, на сьогодні «Приватбанк» видав вітчизняним підприємцям понад 10 тис. позик на розвиток власної справи.

Джерело: http://hyser.com.ua/business_and_fina...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали