Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Названо найбільш затребувані спеціальності травня

Редакція

07.06.2016 79 0 0

Найбільш перспективними і швидко зростаючими професійними сферами в травні стали робочі спеціальності.

Незважаючи на те, що майже половину травня зайняли святкові та вихідні дні, трудовий настрій роботодавців не згас. Якщо в квітні вакансії в порівнянні з січнем 2015 року приросли на 130%, то в травні - вже на 165%.

Найперспективнішими і швидко зростаючими професійними сферами в травні стали робочі спеціальності, які приросли більш ніж на 100%. На другому місці - будівельна галузь і з приростом в 89%, а на третьому - сфера гостинності з приростом в 79%. До літа нарощують оберти такі професійні сфери як торгівля, автобізнес і виробництво.

ТОП-10 сфер, де кількість вакансій в травні виросло найбільше, порівняно з січнем

Що стосується самих повільно зростаючих сфер, найбільш стабільна ситуація з вакансіями топ-менеджменту - за півроку кількість зросла лише на 1%. Не поспішають зростати в відпускний сезон вакансії некомерційних організацій - приріст всього на 11%. Досить повільно приростають вакансії сфери "Наука-Освіта" - всього 21%.

ТОП-10 сфер, де кількість вакансій в травні виросло найменше, порівняно з січнем

Аналітики відзначають якісний приріст кількості вакансій. Свою роль зіграв сезонний тренд, адже лідерами за приростом стали робочі спеціальності, будівництво та сфера гостинності - якраз ці галузі і є летнесезонними. Проте, приріст є загальнорегіональним.

Джерело: http://ubr.ua/

 

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали