• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

На що треба звертати увагу при купівлі товарів в інтернет-магазині?

ред. Uteka.ua

28.11.2016 301 0 0

Зважаючи на кількість звернень та скарг споживачів, що останнім часом надходить на адресу Держпродспоживслужби та стосуються недобросовісних дій суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність через інтернет-магазини та реалізують продукцію поза торгівельними приміщеннями, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів вкотре закликає споживачів бути уважними при купівлі товарів через мережу Інтернет та замовлення товарів з доставкою додому.

Звертаємо увагу, що при пропонуванні до продажу та безпосередньо при продажу товарів такі продавці зобов’язані надавати інформацію про найменування (організаційно-правову форму: ФОП, ПП, ТОВ тощо та назву) та точну адресу суб’єкта господарювання. З більш детальним переліком інформації, яка повинна надаватися продавцем можна ознайомитися тут.

Наголошуємо, що відсутність інформації про найменування та місцезнаходження продавця унеможливлює проведення перевірок з боку Держпродспоживслужби за скаргами споживачів.

Нагадуємо, що запорукою позитивного вирішення проблемної ситуації, що складається у споживачів із такими продавцями, при зверненні до органів захисту споживачів є наявність інформації про найменування суб’єкта господарювання та точну адресу, за якою ним здійснюється господарська діяльність.

Джерело: http://www.consumer.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали