• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Шукайте інформацію про планові перевірки у 2016 році

ред. Uteka.ua

29.02.2016 223 0 0

Контролюючі органи більше не мають права перевіряти бізнес, коли їм заманеться.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі затвердило План комплексних перевірок на 2016 рік, згідно якого комплексні планові перевірки щодо однієї компанії можуть здійснюватися лише 1 раз на рік у визначенні терміни.

Ця інформація дає можливість бізнесу заощадити час та кошти на забезпечення проведення перевірок, не завдаючи шкоди нормальному робочому процесу. Офіс ефективного регулювання BRDO створив зручний пошук за планом заходів державного нагляду (контролю), що містить інформацію про всі основні перевіряючі органи, за виключенням Державної фіскальної служби України.

Дізнайтеся, коли саме вас будуть перевіряти! Для цього введіть назву своєї компанії або її код у вікні пошуку. Якщо хочете зберегти отриманий результат — оберіть необхідні відомості та натисніть "Отримати результат". Якщо вашої компанії немає в списку планових перевірок, це означає, що перевірка її діяльності може бути лише позаплановою, що проводиться у чітко визначених законом випадках. Також ви можете підписатися на нову інформацію, що стосується цих компаній, та долучитися до обговорення необхідних змін регуляторного законодавства у сфері їх діяльності.

Джерело: http://fru.org.ua/ua/events/business-...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали