Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

ДАБІ ліквідувала практику повторних повернень щодо реєстрації декларацій в 19-ти регіонах України

Редакція

04.08.2016 156 0 0

Держархбудінспекція домоглася скасування практики повторних повернень на доопрацювання дозвільних документів під час процедури їх реєстрації у 19-ти регіонах України.

Такого результату вдалося досягти завдяки щоденному контролю цього питання, а також завдяки потужній консультаційній мережі, яка створена у всіх регіонах України.

В кожній області фахівці Держархбудінспекції консультують не лише в обласному центрі, але й в найвіддаленіших районних містах. Крім того, в Києві працює Громадська приймальна ДАБІ, а також гаряча лінія 0800 210 011. Це дозволяє людині, яка бажає будуватись, отримати вичерпну інформацію про правильне заповнення дозвільного документу.

Держархбудінспекція й надалі уважно слідкуватиме за ситуацією щодо кількості повторних повернень документів на доопрацювання в регіонах, що дозволить утримати зафіксований результат. На основі цих даних буде складатися рейтинг ефективності роботи територіальних органів. До аутсайдерів цього рейтингу будуть застосовувати адміністративні санкції в тому числі й у вигляді кадрових рішень.

Джерело: http://www.dabi.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали