Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Інвентаризація в КНП

06.11.2019 1503 0 0

Річна інвентаризація: організація, проведення, відображення результатів і відповідальність

Інвентаризація у бюджетних установах

Кінець року для бухгалтера завжди пов’язаний із проведенням інвентаризації напередодні складання річної звітності. Особливо цей етап є важливим для новостворених підприємств. У цій статті ми розглянемо, як провести інвентаризацію в медичному закладі – комунальному некомерційному підприємстві (далі – КНП).

Насамперед нагадаємо, що КНП є медзакладом, утвореним унаслідок реорганізації бюджетних установ охорони здоров’я, що були суб’єктом держсектору й розпорядниками коштів відповідного місцевого бюджету.

На сьогодні медзаклади-КНП мають статус суб’єкта господарської діяльності з постачання медичних послуг населенню і можуть бути лише одержувачами бюджетних коштів за певними бюджетними програмами з охорони здоров’я. Тобто вони не є розпорядниками бюджетних коштів.

Проведення інвентаризації в медзакладах-КНП характерне тим, що потрібно перевіряти наявність усього майна, у тому числі й медвиробів та лікувальних засобів. Тому порядок проведення інвентаризації активів і зобов’язань та оформлення її результатів у КНП регулюють такі документи:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали