• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Із якого місяця розраховується ІСЦ для нового працівника?

На підприємстві в січні була введена нова посада. У квітні на цю посаду прийнято працівника. Починаючи з якого місяця для цього працівника слід розраховувати ІСЦ?

Для новоприйнятих працівників індекс розраховується з місяця, що настає за місяцем останнього підвищення тарифної ставки (окладу) за посадою, на яку вони прийняті (п. 102 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 17.07.03 р. № 1078, далі – Порядок № 1078).

Нова посада введена в січні, тому січень і вважатиметься місяцем останнього підвищення окладу за цією посадою. Отже, індекс слід розраховувати починаючи з лютого – незалежно від того, у якому місяці прийнято на підприємство нового працівника. Якщо користуватиметеся готовими таблицями з розділу «Сервіси», то як місяць підвищення окладу (базовий місяць) для визначення ІСЦ беріть січень 2016 року.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Комерція»

Надійні рішення з бухобліку, податків та права

2268 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали

Із якого місяця розраховується ІСЦ для нового працівника?