• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Працівник звільняється за переведенням: у яких випадках потрібно перераховувати відпусткові на нове підприємство?

Нове

10.10.2019 34 0 0

Працівник написав заяву про звільнення за переведенням на інше підприємство і попросив перерахувати його відпусткові на нове місце роботи. Виникли запитання.

Так, сума відпусткових (компенсації), яка належить співробітникові, може бути перерахована на його нове місце роботи.

Звільнення за переведенням (ст. 36 КЗпП) дає працівникові можливість зберегти право на невикористану щорічну відпустку й отримати зароблені відпусткові за новим місцем роботи (ст. 81 КЗпП, ст. 24 Закону від 15.11.96 р. № 504/96-ВР, далі – Закон № 504). Для цього працівникові слід у заяві на звільнення зазначити, що він просить суму компенсації за невикористану щорічну відпустку перерахувати на поточний рахунок підприємства, на яке він переводиться.

Завважимо, що на нове місце роботи перераховується тільки компенсація за щорічну відпустку.

Цю суму треба виплатити працівникові при звільненні. Адже це соціальна відпустка, яка не належить до щорічних (ст. 4 Закону № 504).

При звільненні працівника за переведенням зверніть увагу на такі моменти:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали