Переведення працівників: оформляємо правильно
22.03.2017 853 0 3
Для здійснення кадрових перестановок КЗпП передбачена можливість переведення працівника з однієї роботи на іншу. Як правильно документально оформити переведення працівника, ви дізнаєтеся із цієї консультації.
Будь-яке переведення працівника (у рамках одного підприємства або на інше підприємство, постійне або тимчасове) оформляється наказом (розпорядженням) керівника підприємства, у якому повинні бути зазначені:
- П. І. Б. працівника, якого переводять;
- обіймана працівником посада;
- посада, на яку працівника переводять, якщо переведення здійснюється в рамках одного підприємства;
- період, на який переводять працівника (якщо працівника переводять на іншу посаду на період відсутності основного працівника, якщо переведення обумовлене необхідністю переведення працівника на легку працю, простоєм або необхідністю запобігання або ліквідації наслідків стихійного лиха, аварії, інших обставин, що ставлять під загрозу життя та нормальні умови життя людей);
- дата, з якої працівника переводять на іншу посаду або звільняють у зв'язку з переведенням на інше підприємство;
- причини переведення.
Залежно від підстав для переведення працівника крім наказу (розпорядження) про переведення підприємству будуть необхідні інші документи, що підтверджують згоду працівника на переведення, а в окремих випадках – і підстава для переведення.
Переведення в межах одного підприємства може ініціювати як працівник, так і підприємство. Розглянемо порядок оформлення в кожному випадку.
Переведення з ініціативи працівника
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року