Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Відпусткові виплачено наперед: як їх урахувати при звільненні працівника і відобразити у Звіті з ЄСВ

07.09.2018 2737 0 1

Із цієї статті ви дізнаєтеся: як розрахувати і відобразити при звільненні працівника від’ємну суму компенсації в таблиці 6 оновленого Звіту з ЄСВ.

Що можна зробити на практиці: якщо у вас виникла подібна ситуація, візьміть за основу приклад розрахунку, наведений у статті, і фрагмент заповненої таблиці 6 Звіту з ЄСВ.

Продовжуємо тему змін, унесених до форми Звіту з ЄСВ з 1 серпня 2018 року і розглянемо, як відобразити в оновленому Звіті з ЄСВ утримані роботодавцем відпусткові – у разі звільнення співробітника до закінчення робочого року, за який йому була надана відпустка. Тобто у разі коли відпустка була надана працівникові наперед, авансом.

Для наочності розберемо цю ситуацію на умовному числовому прикладі.

Приклад
Пархоменко В. В. відпрацював на підприємстві більше 10 років, за основним місцем роботи, не є особою з інвалідністю. У січні 2018 року йому була надана відпустка повної тривалості (на 24 календарних дні (далі – к. д.) з 08.01.18 р. по 31.01.18 р.) за період роботи з 05.01.18 р. по 04.01.19 р. і виплачені відпусткові в сумі 4 560 грн. Решту робочих днів у січні Пархоменко не працював: перебував у відпустці без збереження зарплати (проходив курс оздоровлення в санаторії). Тому сума відпусткових є єдиним доходом, нарахованим йому за січень. Пізніше Пархоменко вирішив звільнитися (дата звільнення – 9 серпня 2018 року). У серпні йому була нарахована зарплата в сумі 2 200 грн. (оклад плюс премія).

Працівник не відпрацював повністю рік, за який йому була надана відпустка і виплачені відпусткові. Роботодавця цікавить, як правильно зробити повний розрахунок при звільненні працівника і відобразити результати в оновленому Звіті з ЄСВ?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали