• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи зобов’язане підприємство подавати дані до Єдиного держреєстру військовозобов'язаних?

Недавно набув чинності закон, який регламентує порядок ведення Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних. У зв'язку із цим виникло запитання: чи зобов'язані роботодавці подавати до цього реєстру якісь відомості щодо своїх військовозобов'язаних працівників?

Ні, роботодавці (підприємства та підприємці) не зобов’язані подавати дані до цього реєстру. Пояснимо чому.

Згідно із Законом від 16.03.17 р. № 1951-VIII «Про єдиний державний реєстр військовозобов’язаних» (далі – Закон № 1951) даний реєстр являє собою централізовану електронну базу даних про всіх військовозобов’язаних і призовників віком від 18 до 60 років незалежно від місця їх проживання.

Власником бази є Міноборони, а розпорядником – Генеральний штаб ВСУ. Зауважимо, що згода військовозобов’язаних на обробку їх персональних даних для цілей ведення Реєстру не потрібна (ч. 2 ст. 6 Закону № 1951).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали