• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна оплатити листок непрацездатності, що містить виправлення?

12.07.2018 1755 0 1

Співробітник підприємства подав до бухгалтерії листок непрацездатності, що містить виправлення. Чи може підприємство оплатити такий лікарняний?

Так, якщо виправлення виконано правильно. Пояснимо детально, на що вам слід звернути увагу.

Правила видачі та заповнення лікарняних листків установлені:

Важливо, де саме зроблено виправлення: на лицьовому боці бланка лікарняного листка чи на зворотному. Лицьовий бік бланка заповнюють у лікувальному закладі. Зворотний бік бланка заповнює роботодавець.

1. Виправлення на лицьовому боці лікарняного листка. Процедура виправлення помилок у тексті листка непрацездатності передбачена п. 4.5 Інструкції № 532.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали