• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи коригуються суми індексації при розрахунку відпусткових?

Чи включається до виплат, що враховуються при визначенні середнього заробітку для оплати відпустки, сума індексації доходів працівника? Чи підлягає ця сума коригуванню в разі підвищення окладів?

Так, сума індексації враховується при проведенні розрахунків і коригується. Пояснимо нашу відповідь.

Згідно із п. 3 Порядку № 100 до такого розрахунку включається, зокрема, основна заробітна плата. При цьому в самому Порядку немає визначення цього терміна. Проте це зовсім не означає, що є підстави ототожнювати поняття «основна зарплата» із поняттям «фонд основної зарплати», визначеним у п. 2.1 Інструкції № 5. Адже Порядок № 100 не відсилає нас для тлумачення його норм до цієї Інструкції. Так само і зазначеною Інструкцією не передбачено використання її норм для обчислення середньої зарплати (наприклад, для оплати відпусток).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали