Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як розрахувати індексацію для нової штатної одиниці, якщо на підприємстві вже є така посада?

На підприємстві до січня 2016 року числилася одна штатна одиниця економіста, на якій із жовтня 2014 року працює фахівець, оклад йому не підвищувався. Додатково в січні введено нову (другу) штатну одиницю економіста, на яку в квітні прийнято нового працівника. Який ІСЦ слід застосовувати для новоприйнятого працівника: такий самий, як для «старого» економіста, чи розраховувати окремо?

Розраховувати окремо.

З 01.12.15 р. порядок проведення індексації полягає в тому, що розрахунок індексу прив'язаний до конкретної посади (штатної одиниці), яку обіймає працівник.

Оскільки новий працівник прийнятий на посаду (економіста), яка була відкрита в січні, то для нього січень уважатиметься місяцем останнього підвищення окладу. Отже, починаючи з лютого для цього працівника слід розраховувати ІСЦ.

А ось якщо, наприклад, цей працівник звільниться і на його місце прийде інший (при цьому оклад за посадою не буде підвищено), то місяцем підвищення окладу за цією посадою також уважатиметься січень 2016 року. Тобто для наступного нового працівника, який обійме цю посаду, не треба буде розраховувати наново ІСЦ.

Коментарі до матеріалу

Відсортовано: по часу за популярністю

Всього коментарів 2

Оформити передплату на розділ «Комерція»

Надійні рішення з бухобліку, податків та права

2592 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали