Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як оформити переведення працівників на інше підприємство?

05.08.2022 109 0 1

Ситуація. Ми плануємо закривати підприємство, оскільки із запровадженням воєнного стану замовники відмовилися від наших послуг, доходів зовсім немає. Своїх працівників хочемо перевести на інше підприємство, у якого є потреба в таких фахівцях.

Запитання: Як слід оформити таке переведення? І чи зможуть працівники взяти невикористані дні відпустки на новому місці роботи?

Коротка відповідь. Працівників потрібно звільнити на підставі п. 5 ст. 36 КЗпП – у зв’язку з переведенням на інше підприємство з їхньої згоди.

Право отримати на новому місці роботи невикористані дні щорічної відпустки за такими працівниками не зберігається. Тому при звільненні їм потрібно буде виплатити компенсацію: нещодавно до законодавства були внесені зміни із цього питання.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали