• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Техобслуговування, ремонт і поліпшення власного та орендованого автомобіля

24.07.2019 2920 0 3

Автомобіль на підприємстві: придбання, оформлення, облік, страхування, списання

Підприємствам, які мають на балансі дорожні транспортні засоби (далі – ТЗ), необхідно підтримувати їх у технічно справному стані та належному зовнішньому вигляді. Це забезпечить їх надійність, економічність, а також безпеку руху та екологічну безпеку. Одним зі способів досягнення справності ТЗ є їх регулярне технічне обслуговування (далі – ТО).

У консультації розглянемо, як відображається ТО автомобіля в обліку підприємства та які правила обліку поточних і капітальних ремонтів транспортних засобів.

Технічний стан ТЗ повинен відповідати вимогам цілого ряду нормативних документів, перелічених у п. 2.1 Положення № 102. Цей же документ регламентує й порядок проведення ТО автомобіля.

ТО являє собою комплекс операцій для підтримання працездатності або справності автомобіля під час його експлуатації, зберігання і транспортування (п. 1.3 Положення № 102).

На замітку! Роботи із проведення ТО не є реконструкцією, модернізацією, технічним переозброєнням та іншими видами поліпшень ТЗ (п. 3.8 Положення № 102).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали