• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Отримуємо ліцензію на роздрібну торгівлю пальним

15.10.2019 207 0 0

Спецпроект «Пальне-2020: ліцензування, адміністрування, контроль, відповідальність»

У консультації розповімо, які документи повинен подавати суб’єкт господарювання (далі – СГ) та яких правил дотримуватися для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю пальним.

Основні вимоги, які необхідно виконувати СГ для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю пальним, установлені в Законі від 19.12.95 р. № 481/95-BP (далі – Закон № 481). Для початку давайте визначимося, що таке діяльність із роздрібної торгівлі пальним у розумінні Закону № 481.

Роздрібна торгівля пальним – це діяльність із придбання або отримання та подальшого продажу або відпуску пального зі зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик з АЗС/АГЗС/ газонаповнювальної станції/газонаповнювального пункту та інших місць роздрібної торгівлі через паливо- та/або оливороздавальні колонки (ст. 1 Закону № 481).

У свою чергу, місце роздрібної торгівлі – це місце (територія), у якому розташовані будівлі, обладнання та/або ємності, використовувані для роздрібної торгівлі та/або зберігання пального на праві власності або користування.

Роздрібна торгівля пальним може здійснюватися СГ усіх форм власності, у тому числі їх виробниками (лист ДФС від 30.05.19 р. № 17014/7/99-99-12-01-01-17).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали