Підрядник пошкодив майно замовника: правовий аспект та облік
17.11.2016 988 0 1
Із цієї статті ви дізнаєтеся: про способи компенсації збитку, завданого майну контрагента при виконанні для нього робіт, і порядку відображення цієї операції в бухгалтерському обліку, а також про юридичну сторону питання.
Що можна зробити на практиці: правильно оформити факт пошкодження, щоб замовник міг отримати від підрядника компенсацію за завдану шкоду.
Псування майна: коли це може статися?
При виконанні підрядних робіт може бути пошкоджене майно замовника – з необережності працівників підрядника або в результаті випадкових подій (як у ситуаціях 1 та 2), що може призвести до конфлікту між сторонами.
Ситуація 1. Під час виконання підрядних робіт із монтажу обладнання співробітниками підрядника був пошкоджений (без можливості відновлення) вузол, переданий для складання основного засобу (далі – ОЗ).
Ситуація 2. Під час проведення підрядних робіт на території замовника працівниками підрядника випадково був знищений об'єкт ОЗ, який ніякого відношення до виконуваних робіт не має.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року