• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Коли парковки мають бути обладнані паркувальними автоматами?

04.01.2019 149 0 0

В Індивідуальній податковій консультації від 18.10.18 р. № 4465/6/99-99-14-05-01-15/ІПК (далі – ІПК № 4465) ДФС відповіла на запитання підприємства щодо обладнання парковок паркувальними автоматами та автоматичними в'їзними та виїзними терміналами.

Так, відповідно до п. 14 Правил, затверджених постановою КМУ від 03.12.09 р. № 1342 (далі – Правила № 1342), майданчики для платного паркування повинні бути обладнані паркувальними автоматами. При цьому на двадцять паркувальних місць установлюється один автомат. А згідно з п. 16 Правил № 1342 усі платні паркувальні майданчики також повинні бути обладнані в'їзними і виїзними терміналами.

Проте, завважила ДФС, законодавство передбачає і випадки, коли паркувальні майданчики не повинні бути обладнані паркувальними автоматами і терміналами. Це можливо, коли такі паркувальні майданчики призначені виключно для користувачів, які платять за паркування в безготівковій формі за договором, укладеними на строк не менше місяця (п. 20 Правил № 1342).

Також в ІПК № 4465 ДФС зазначила, що коли за послуги паркування розплачуються готівкою або через платіжну карту, то суб'єкти господарювання повинні приймати ці суми із застосуванням РРО, тобто видавати клієнтам фіскальний чек.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Комерція»

Надійні рішення з бухобліку, податків та права

2592 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали