• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Площа більше 20 м2, а чисельність менше 25 тис. осіб: чи встановлювати підприємству платіжний термінал?

Підприємство торгівлі з торговельною площею більше 20 м2 здійснює торгівлю в населеному пункті, чисельність якого становить менше 25 тис. осіб. Чи потрібно йому в такому разі до РРО встановлювати термінал?

Звільнення від обов’язкового приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) передбачено для підприємств торгівлі з торговельною площею до 20 м2 (крім автозаправних станцій), а також для суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність у населених пунктах із чисельністю населення менше ніж 25 тис. осіб (п. 2 постанови КМУ від 29.09.10 р. № 878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів», далі – Постанова № 878).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали