• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Обов’язкові реквізити чеків РРО (№ ФКЧ-1, № ФКЧ-2)

03.03.2020 664 0 1

РРО: нові правила застосування

У розумінні Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі - Закон № 265) фіскальний чек РРО є розрахунковим документом, який суб’єкти господарювання (далі – СГ), що проводять розрахункові операції за допомогою РРО, зобов’язані видавати покупцеві при придбанні або поверненні товарів (послуг). У консультації розглянемо, які обов’язкові реквізити повинен містити фіскальний чек.

Обов’язкові реквізити розрахункових документів містяться в Положенні, затвердженому наказом Мінфіну від 21.01.16 р. № 13 (далі - Положення № 13). У ньому визначені форми та зміст розрахункових документів, які потрібно видавати, зокрема, при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, ресторанного господарства та послуг для підтвердження факту:

  • продажу (повернення) товарів;
  • надання послуг;
  • отримання (повернення) коштів.

Слід пам’ятати, що при відсутності хоча б одного з обов’язкових реквізитів документ не вважається розрахунковим (п. 3 розд. І Положення № 13).

Звертаємо увагу, що вимоги Положення № 13 не поширюються на розрахункові проїзні та перевізні документи на залізничному (крім приміського) та авіаційному транспорті, квитки на міські та приміські автомаршрути, міський електротранспорт, білети державних лотерей, квитанції на послуги поштового зв’язку.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали