• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Коли видаються розрахункові квитанції

Акценти цієї статті:

  • хто й коли може замість чека РРО видати розрахункову квитанцію;
  • форма та обов'язкові реквізити розрахункових квитанцій;
  • зразок.

Як і будь-яке обладнання, РРО може вийти з ладу. Або в приміщенні, де працює РРО, можуть бути перебої зі світлом. Тоді в період ремонту РРО або тимчасового (не більш ніж на 7 робочих днів) відключення електроенергії розрахункові операції можна проводити з використанням книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) і розрахункової книжки (ст. 5 Закону від 06.07.95 р. № 265/ 95-РВ).

Суб'єкти господарювання (далі – СГ), які застосовують РРО, повинні реєструвати в податковому органі КОРО на кожний РРО. Форму КОРО на РРО наведено в додатку 1 до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженому наказом Мінфіну від 14.06.16 р. № 547 (далі – Порядок № 547).

До кожної КОРО на РРО реєструється також розрахункова книжка. Це відповідним чином прошнурована книжка, яка містить номерні розрахункові квитанції. Відривна частина розрахункової квитанції за формою РК-1 видається покупцям у випадках, коли тимчасово не застосовується РРО (при його поломці або відсутності електроенергії).

Можливість проведення розрахункових операцій без РРО, але із застосуванням розрахункових книжок передбачена ст. 10 Закону № 265.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали