• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як заповнити РК і КОРО

У консультації розглянемо порядок заповнення книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО), зареєстрованої на господарську одиницю, і розрахункової книжки (далі – РК).

Суб'єкт господарювання (далі – СГ) повинен використовувати КОРО в тій господарській одиниці, яка зазначена на титульній сторінці зареєстрованої книги. Нагадаємо, КОРО на господиницю реєструється, якщо в місці проведення готівкових розрахунків не застосовується РРО.

Використання КОРО, зареєстрованої на господиницю (додаток 2 до Порядку № 547/2), передбачає дотримання таких правил (п. 5 гл. 4 розд. II Порядку № 547/2):

  • КОРО повинна знаходитися в тій господарській одиниці, на яку вона зареєстрована, або в місці проведення розрахунків;
  • у КОРО повинні вноситися записи про реквізити розрахункових квитанцій на початок і кінець робочого дня або зміни;
  • у КОРО щодня робляться записи про рух готівки та суми розрахунків. Причому суми, отримані від покупців, і суми, видані покупцям, указуються окремо.

Скільки КОРО потрібно використовувати, якщо в господиниці організовано декілька місць проведення розрахунків?

У цьому випадку може бути використана одна КОРО, зареєстрована на цю господарську одиницю. Однак слід пам'ятати, що щоденні записи реквізитів розрахункових квитанцій і даних про рух готівки робляться окремо за кожним місцем проведення готівкових розрахунків (п. 3, 7 гл. 4 розд. II Порядку № 547/2).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали