• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи будуть штрафувати за неподання електронних копій?

Сергій Мулін

10.01.2015 80 0 0

Підприємство не встигає до 1 січня замінити версію програмного забезпечення РРО, щоб передавати до ДФС електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків. Яка відповідальність передбачена за неподання таких копій?

Якщо під час перевірки з’ясується, що ви повин-ні передавати такі копії, але не робити цього, доведеться сплатити штраф. За кожне таке неподання застосовується фінансова санкція у розмірі 10 НМДГ (п. 9 ст. 17 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР). Крім того, на посадових осіб та осіб, які здійснюють розрахункові операції на підприємстві, накладається адміністративний штраф (ст. 1551 КУпАП):

  • на осіб, які здійснюють розрахункові операції – у розмірі від 2 до 5 НМДГ (від 14 до 85 грн.);
  • на посадових осіб – у розмірі від 5 до 10 НМДГ (від 85 грн. до 170 грн.).

За повторні такі порушення протягом року, допущені тими самими особами, які вже були оштрафовані, застосовуються санкції у більшому розмірі:

  • до осіб, які здійснюють розрахункові операції – від 5 до 10 НМДГ (від 85 до 170 грн.);
  • до посадових осіб – від 10 до 20 НМДГ (від 170 до 340 грн.).

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Комерція»

Надійні рішення з бухобліку, податків та права

2268 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали

Чи будуть штрафувати за неподання електронних копій?