• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи буде штраф, якщо у підприємця-загальносистемника Сума готівки на місці проведення розрахунків не збігається з даними Х-звіту?

Якою є відповідальність підприємця на загальній системі оподаткування за невідповідність у місці проведення розрахунків суми готівкових коштів сумі, зазначеній у денному звіті?

Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, повинні забезпечувати відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі, зазначеній у денному звіті РРО, а в разі використання розрахункової книжки (далі – РК) – загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня. Ці вимоги п. 13 ст. 3 Закону від 08.07.95 р. № 265/95-ВР (далі – Закон № 265) не поширюються на фізосіб-підприємців, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками ПДВ.

Як бачимо, підприємці-загальносистемники зобов’язані забезпечувати відповідність сум готівкових коштів у місці проведення розрахунків сумі, зазначеній у денному звіті.

Утім, згідно зі ст. 17 Закону № 265, якою установлюється відповідальність суб’єктів господарювання за вказане порушення, фінансові санкції для підприємця-загальносистемника (у разі допущення такого порушення) не передбачені.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Комерція»

Надійні рішення з бухобліку, податків та права

2268 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали

Чи буде штраф, якщо у підприємця-загальносистемника Сума готівки на місці проведення розрахунків не збігається з даними Х-звіту?