• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи включаються до складу доходу власні кошти ФОП внесені на поточний рахунок?

Підприємець-загальносистемник вносить на поточний рахунок власні кошти. Чи включаються вони до складу доходу підприємницького доходу та яким чином відображаються у Книзі обліку доходів?

Відповідно до п. 177.2 Податкового кодексу об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.

Враховуючи вищевикладене, до складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі – підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі від провадження господарської діяльності, а саме:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали