• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи обов’язково встановлювати платіжні термінали фізособам-підприємцям-єдинникам?

Ольга Целуйко

28.10.2014 230 0 0

Фізична особа – платник єдиного податку, який не використовує РРО, здійснює продаж товарів через роздрібну мережу. Чи обов’язково в такому разі встановлювати платіжний термінал для проведення розрахунків електронними платіжними засобами?

Суб'єкти господарювання зобов'язані забезпечувати можливість здійснення держателями електронних платіжних засобів розрахунків за продані товари (надані послуги) із використанням електронних платіжних засобів не менше трьох платіжних систем, однією з яких є багатоемітентна платіжна система, платіжною організацією якої є резидент України.

Вимоги до суб'єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги) визначає Кабмін (п. 14.19 Закону від 05.04.01 р. № 2346-ІІІ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», далі – Закон № 2346). Після прийняття Закону Кабмін на виконання зазначеного пункту такі вимоги не визначив. Водночас до приведення у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить йому (п. 2 розд. Х Закону № 2346).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали