• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи може пасажирський перевізник бути платником єдиного податку другої групи

Підприємець здійснює автотранспортні перевезення пасажирів. Проїзд оплачується пасажирами через касу автостанції, яка не є платником єдиного податку (далі – ЄП). Чи має право в цьому випадку підприємець-перевізник обрати другу групу платників ЄП?

Фізособи-підприємці можуть обрати другу групу платників ЄП, якщо здійснюють господарську діяльність із надання послуг платникам ЄП та/або населенню (п. 291.4 Податкового кодексу, далі – ПК).

У даному випадку підприємець надає послуги населенню.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали