• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як підприємцеві зробити запис про оприбуткування готівки у книзі доходів?

20.07.2018 299 0 2

Підприємець – платник єдиного податку другої групи продає товари за готівку без застосування РРО. Покупцям видаються товарні чеки. Як правильно відображати оприбуткування готівки у Книзі обліку доходів (далі – Книзі доходів)?

Під оприбуткуванням готівки в касах підприємців, які ведуть готівкові розрахунки з оформленням товарних чеків, розуміється облік готівки в повній сумі її фактичного надходження в Книзі доходів (п. 11 Положення, затвердженого постановою НБУ від 29.12.17 р. № 148, далі – Положення № 148).

Записи до Книг доходів вносяться на підставі товарних чеків. Причому гроші, які надходять до каси, мають бути оприбутковані в день їх отримання в повній сумі (п. 11 Положення № 148).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали