Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як підприємцю оформити зміну виду діяльності

29.10.2019 822 0 1

Довідник підприємця: приклади, схеми, зразки

При реєстрації підприємцем фізособа не завжди може точно знати, якими саме видами діяльності буде в подальшому займатися. Після закінчення часу може виявитися, що підприємцеві необхідно внести зміни (додати та/або виключити) до відомостей про види діяльності. У консультації розглянемо порядок унесення таких змін, а також дізнаємося, якими можуть бути наслідки в разі їх невнесення.

Види діяльності, якими може займатися фізособа-підприємець, визначаються відповідно до діючого на сьогодні КВЕД ДК 009:2010.

Дані про види діяльності фізособи-підприємця містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і громадських формувань (далі – ЄДР). Вони вносяться до ЄДР при реєстрації фізособи підприємцем (при заповненні заяви за формою № 10, затвердженою наказом Мін’юсту від 18.11.16 р. № 3268/5, далі - Наказ № 3268/5).

Для додавання та/або виключення видів діяльності, які провадить фізособа-підприємець, їй необхідно звернутися до суб’єкта держреєстрації (за місцем провадження господарської діяльності) із заявою за формою 11, затвердженою Наказом № 3268/5.

У заяві наводяться коди КВЕД, які підприємець хоче додати та/або виключити, актуальні (ті, по яких ведеться діяльність) для нього коди вказувати не потрібно.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали