• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Єдинник перейшов із другої групи до третьої: як розрахувати дохід, допустимий для перебування у третій групі?

29.10.2018 43 0 1

Підприємець – платник єдиного податку (далі – ЄП) другої групи з 1 жовтня 2018 року перейшов до третьої групи. Як йому визначати обсяг доходу для перебування у третій групі єдинників у 2018 році – з початку року чи з 1 жовтня?

Обсяг доходу єдинника розраховується з початку звітного року. Це прямо випливає з пп. 3 п. 291.4 ПК. Там сказано, що єдинником третьої групи може бути суб'єкт господарювання, обсяг доходу якого протягом календарного року не перевищує 5 000 000 грн.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали