• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Декларація підприємця на загальній системі оподаткування

23.01.2020 4542 0 4

Акценти цієї статті:

  • коли і за якою формою подається декларація;
  • як заповнити декларацію (у т. ч. якщо у звітному році мінялася система оподаткування).

Підприємець, який застосовує загальну систему оподаткування, є платником ПДФО і військового збору. І за підсумками календарного року він зобов'язаний задекларувати отримані цього року доходи (п. 177.5, 177.11 Податкового кодексу (далі – ПК).

Податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація) за підсумками календарного року подають підприємці, які: перебували на загальній системі оподаткування весь 2019 рік; уперше були зареєстровані підприємцем у 2019 році і вибрали загальну систему оподаткування; перейшли зі спрощеної системи оподаткування на загальну протягом 2019 року.

Хочемо попередити! Податківці рекомендують подавати декларацію і фізособам-єдинникам, які були зареєстровані підприємцями в 2019 році і в якомусь із періодів цього року застосовували загальну систему оподаткування (ЗІР, категорія 104.09).

Платник податків зобов'язаний подавати декларацію за той звітний період, у якому в нього (п. 49.2 ПК): виникли об'єкти оподаткування; є показники, які підлягають декларуванню.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали