• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як повідомити орган ДФС про подання скарги на податкове повідомлення-рішення?

Підприємство збирається звернутися до вищого органу ДФС, щоб оскаржити отримане податкове повідомлення-рішення (далі – ППР). Порядок подання скарги передбачає обов'язок платника податків повідомити про це орган ДФС, чиє рішення оскаржується. Як це правильно зробити?

Дійсно, одночасно з поданням скарги на отримане ППР підприємство повинне повідомити про це письмово контролюючий орган, який виніс ППР. Така вимога встановлена п. 56.5 Податкового кодексу (далі – ПК) для того, щоб дати можливість контролюючому органу підготувати докази правомірності прийнятого рішення.

Форма такого повідомлення ні в ПК, ні в Порядку, затвердженому наказом Мінфіну від 21.10.15 р. № 916 (далі – Порядок № 916), а також в інших нормативно-правових актах не встановлена. Ми рекомендуємо подати до органу ДФС копію скарги разом із супровідним листом.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали