• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як ДФС перевіряє нереальні операції

Багатьох платників податків цікавить, як ДФС відстежує і відпрацьовує нереальні операції. У Листі ДФС від 23.12.16 р. № 40795/7/99-99-11-04-04-17 наведено рекомендації (далі – Методрекомендації № 40795) за перевірками всіх суб'єктів господарювання (далі – СГ), які задекларували в податковій звітності показники по нереальних (нічим не підкріплених) господарських операціях.

Цей документ розроблено ДФС з метою підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи підрозділами податкового аудиту фіскальних органів.

У цьому коментарі ми розповімо, у якому порядку проводиться така перевірка і які докази можуть служити підставою для визнання господарських операцій нереальними.

Методрекомендаціями № 40795 зобов'язані керуватися підприємства та підприємці, які задекларували показники податкової звітності, що свідчать про їх можливу недостовірність.

У документі детально описано процедуру виявлення нереальних правочинів.

У Методрекомендаціях № 40795 виділено три основних етапи відпрацювання СГ, які задекларували показники податкової звітності по нереальних господарських операціях:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали