• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як подати заперечення до акта податкової перевірки

19.09.2018 1748 0 1

Для кого ця стаття: для сільгосппідприємств і фермерських господарств, не згодних із висновками перевірки, проведеної органом ДФС.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: чому сільгосппідприємству необхідно подати заперечення до акта перевірки, як правильно скласти та подати заперечення.

Як сільгосппідприємство отримує від органу ДФС акт перевірки?

Існує два способи отримання акта перевірки сільгосппідприємством:

  • акт безпосередньо вручається директору, бухгалтеру або іншій уповноваженій особі підприємства. У випадку незгоди з даними, викладеними в акті, його необхідно підписати із запереченнями при отриманні. При цьому свою незгоду з висновками перевірки можна відобразити такою фразою: «Із висновками акта не згодні. Заперечення до акта будуть подані протягом 5 робочих днів». А потім слід підготувати та подати органу ДФС обґрунтовані заперечення;
  • акт надсилається рекомендованим листом із повідомленням про вручення на адресу сільгосппідприємства, зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і громадських формувань. У цьому випадку сільгосппідприємство висловлює свою незгоду шляхом подання органу ДФС обґрунтованих письмових заперечень.

Навіщо подавати заперечення до акта перевірки?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали