• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Навіщо потрібен управлінський облік

16.08.2019 771 5 0

Управлінський облік: бюджетування, управління дебіторською та кредиторською заборгованістю, прогнозний баланс

Для введення управлінського обліку на підприємстві та розуміння ролі бухгалтера в цьому питанні треба визначити, навіщо підприємству управлінський облік, які його цілі та завдання. Про це й ітиметься в консультації.

Основне завдання управлінського обліку – забезпечення інформацією керівників, тобто осіб усередині компанії, які керують і контролюють її діяльність.

Управлінський облік забезпечує керівника основними даними для планування господарської діяльності компанії, він націлений на майбутнє.

Завдання фінансового обліку зовсім інше – надати інформацію акціонерам, кредиторам та іншим зовнішнім користувачам для оцінки результатів фінансової діяльності компанії в минулому.

Оскільки управлінська інформація потрібна керівникам, необхідно розуміти, що вони роблять у компанії та яка їхня кінцева мета. Це розуміння дуже важливе, адже воно впливає на те, як звичайний бухгалтер сприймає свою мету та вирішує практичні завдання управлінського обліку. Увесь час слід виходити з позиції керівника: що йому треба для прийняття ефективних управлінських рішень.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали