Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Платник перейшов на спрощенку серед звітного року: як визначити ліміт доходу?

28.09.2023 128 0 0

Ситуація. Суб’єкт господарювання (далі – СГ) на загальній системі оподаткування з 1 жовтня 2023 року переходить на спрощену систему – до третьої групи платників єдиного податку (далі – ЄП) за ставкою 5 %.

Запитання. Як такому СГ розрахувати суму доходу, яку він має право отримати до кінця 2023 року, щоб не порушити умови перебування у третій групі?

Коротка відповідь. При розрахунку граничної суми доходу СГ має керуватися нормами п. 291.4 Податкового кодексу (далі – ПК), тобто врахувати всю суму доходу, отриману ним протягом звітного року, починаючи з 1 січня.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали